Likit Membran Kaplama

İletişim

  • Düzce OfisŞerefiye Mah.Rasim Betir Paşa Blv.22 Düzce
  • İstanbul Ofisİkitelli Org.San.Böl.Aykosan 2.Kısım 10/C İstanbul
  • Telefon444 1 438
  • emailinfo@izomobil.com.tr

Likit Membran Videosu

Likit Mebran Hakkında

Su izolasyonunda ulaşılan en son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir üründür. 100% esnektir, kullanılan yüzeylerde ki kılcal boşlukları doldurur. Ek yeri olmayan bir izolasyon sağlar. Ekonomiktir. Uzun ömürlüdür. Soğuk uygulanır. Uygulaması kolay ve pratiktir. Yüksek mukavemet gerektiren yerlerde keçe ve file uygulanır. Değişik yapı malzemeleri arasında yüksek yapışkanlık sağlar. Yüzeyi boyanabilir.

Teras çatılarda, ıslak hacimlerde ( banyo, mutfak, wc vb. ), gizli derelerde, balkon sundurma ve benzeri yerlerde, yapıların kuzey cephelerinde, boyanabilir özelliği ile boya altlarında, pas önleyici özelliği ile metal yüzeylerin korunmasında.
Birinci kat olarak sürülen inceltilmiş ilk kat 2-3 saat sonra, ikinci kat takriben 2-3 saat sonra kabuklaşır, hava sıcaklığına bağlı olarak 24 – 36 saat sonra tam prizini alır.
Uygulamadan önce kova içerisinde ki likit membran iyice homojenize edilmesi gerekmektedir. Uygun bir mekanik karıştırıcı ile karıştırılmalıdır. Malzemenin efsafını inceltmek için tiner veya benzin kullanılabilir. Malzemenin uygulanması havanın ısısına bağlı değildir, en sıcak yaz gününde ve en soğuk kış gününde bile uygulanabilir.
Yüzey üzerinde ki harç kırıntıları, gevşek beton parçaları, her türlü yabancı maddeler temizlenmelidir.