İzomobil
0
Polyurea Yalıtım...

ERKA Poliüretan İzolasyon İnş.San.Tic.Ltd.ŞtiL

1995 yılından beri poliüretan sektöründe hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, 1998 yılında ısı yalıtımında Sprey Sprey Poliüretan Köpük, su yalıtımı ve yüzey kaplamalarında Polyurea uygulamaları yapmaya başlamıştır. İzomobil, dünyada gelişen inşaat sektöründe kullanılan ürünlerin, Türkiye' deki inşaat pazarında kullanılmasına öncülük etmiştir. İzomobil, bir çok projenin çözüm ortağı olmuş, iş bitirme ve tecrübesi ile çözüm ortağı olmaya her zaman hazırdır. Kurulduğu günden bu yana, gerçekleştirdiği bir çok başarılı atılım, oluşturduğu büyük üretim tesisi ve gerek Türkiye geneline ulaşmış satış ve dağıtım ağı gerekse Türkiye dışında bir çok ülkede imza attığı başarılar ile "önce insan" prensibini benimseyen ve bu doğrultuda gelişimini sürdüren firmamız yalıtım sektörüne izomobil markası ile 1998 yılında Kayseri'de Faaliyetlerine başlamıştır.

İzomobil İzolasyon
Yalıtım.

İZOMOBİL markası ile döküm ve poliüretan sünger imalatı ve üretime hazırlığı ile başlayan bu büyük serüven, daha sonrasında bünyesine kattığı İZOMOBİL markası ile poliüretan izolasyon sektöründe de uzmanlaşarak alanında önemli bir marka değerine ulaşmıştır. Amacımız, her gün büyüyen ve gelişen sektörlerimizde sektörün "zirvesinde" yer alarak büyüme ve gelişimimizi sürdürebilmek ve bu doğrultuda daha çok üretim, istihdam ve kurumsal gelişimler sağlayabilmektir.

İzomobil İzolasyon

İzomobil İzolasyon Yalıtım

Vizyonumuz;

Kurulusumuzdan bu yana insaat sektöründe hizli ve akilci çözümler üreterek müsterilerimize saglikli ve huzur dolu bir yasam ortami sunmak temel görevimiz. Dürüst ve güvenilir bir firma olarak bu degerlerimizden ödün vermeden sizlerin ihtiyaçlarini en dogru ve en kaliteli sekilde karsilamak için biz burdayiz.

Misyonumuz;

İzomobil olarak amacimiz yeni çagin teknolojisinden en iyi sekilde yararlanarak siz degerli müsterilerimize kaliteli, hizli, dürüst ve güvenilir hizmetler sunmak, Bu anlayisimizdan taviz vermeden faaliyetlerimize devam etmek, ve gelecek nesillere temiz bir doga ve kaliteli bir yasam bırakmak.

İzomobil İzolasyon

Çözüm Ortaklarımız

İzomobil İzolasyon
İzomobil İzolasyon
İzomobil İzolasyon
İzomobil İzolasyon
İzomobil İzolasyon
İzomobil İzolasyon
Yukarı
or hold